Zápas: SK Mšeno starší žáci - SK Český Brod

Poločas : 1:0

branky-vlastní,Boháček

sestava-Šesták-Boček,Saska,Sloup,Chodur-Bátovič,Valenta,Dvořák,Píč-Boháček,Pavlik
střídání-Kolumpek,Novák

Na soupeře jsme dnes vlétli od začátku a z toho vyústilo v první minutě tlak,kdy hosté si dali vlastní gol.I nadále jsme se prosazovali ,ale ne a ne střelit další branku.Po 15 min.se hra vyrovnala a hosté se tlačili před naši bránu.Do prvního poločasu se nic zvláštního neudálo a do kabin jsme odcházeli s jedno brankovým vedením.Ve druhém poločase už docházeli síly ,neboť nádherné letní počasí ubíralo síly.Ale naštěstí v 52 min.při dlouhém nákopu golmana Šestáka si zpracoval balon Boháček,kdy z otočky vystřelil a zvýšil na 2:0.Bohužel v 62 min.Sloup neuhlídal hostujícího útočníka a ten snížil na 2:1.V této minutě jsme zároveň do konce sezony ztratili golmana Šestáka ,který při zákroku dopadl tak nešťastně na kyčel ,že musel být střídán Valentou.Po vystřídání byl odvezen k ošetření k lékaři.I tak chválíme Valentu ,který dochytal zápas s přehledem.Kluci zaslouží pochvalu za to jak dohráli zápas bez našeho golmana a zároveň za udržení těsného vítězství.