Zápas: Polaban Nymburk - SK Mšeno starší žáci

Datum: 29.5.2011

Poločas: 0:0.

Branka: Bátovič

Sestava: Šesták - Saska, Sobotka, Mach, Chodúr - Bátovič, Valenta, Živný, Píč - Klučina, Kolumpek. Střídání: Formánek, Klučinová, Novák.

Dnes jsme odjížděli na zápas bez hráčů, kteří nastupují na střídavé starty, poněvadž museli plnit své úkoly v mateřském klubu. Proto jsme museli sáhnout do naší rezervy mladších žáků a nutno podotknout, že potvrdili kvality hrát příští ročník v této třídě.

V prvním poločase to byla spíše nakopávaná nežli fotbal, protože jsme museli postavit pevnou obranu, neboť domácí nastoupili s pár hráči z A týmu. První poločas skončil bez branek.

Ve druhém poločase v 50. min zatáhl Píč z pravé strany balon, nacentroval na malé vápno a z jeho přihrávky Bátovič otevřel skore - 0:1. O 10 min později šel Valenta sám na bránu, ale bohužel domácí brankař ho vychytal.

Už už jsme se viděli v kabině s vítězstvím, ale bohužel 4 min před koncem domácí vyrovnali na 1:1. Ale i přesto bod je cenný za snahu mladších žáků.

V posledním zápase budeme zkoušet už mladší žáky, abychom si vytvořili kostru na příští ročník. Ještě nás čekají 3 zápasy do konce a doufáme, že je zvládneme a budeme bodovat. Přijďte nás příští sobotu od 10.00 h podpořit na náš stadion, kde hostíme Český Brod.