Zápas: Karbo Benátky - SK Mšeno starší žáci

Datum: 8.5.2011

Poločas: 0:1.

Branka: Valenta

Sestava: Šesták - Novák, Pýcha, Boček, Sloup - Valenta, Dvořák, Wertheim, Píč - Boháček, Saska  (Múčka, Bátovič, Daněk, Pavlik).

K dalšímu utkání I. A třídy jsme zavítali na hřiště Karba Benátky.Tamní areál je velice pěkný a pohostinný o čemž se přesvědčil a ochutnal místní menu i trenér  Prieložný.

Zápas se odehrával ve vyšším tempu a prvních 15 minut měli domácí více ze hry, ale jejich snaha končila na hranici pokutového území.Naši obránci nedávali mnoho příležitostí k zakončení naopak zakládali rychlé brejky.

Při jednom takovém úniku se Valenta dostal za obranu soupeře a obrana domácích ho faulovala v pokutovém území.Byla nařízena penalta, kterou Valenta s přehledem dal  0:1

Do konce poločasu zbývalo zhruba 10 min. a Mšeno začínalo mít navrch, ale střely Bočka, Sasky, Bátoviče se neujaly.

Po přestávce domácí přidali a skorovali střelou z dálky  1:1. Tento gól kluky nakopl a začali se tlačit do zakončení , ale bohužel klid a chladnokrevnost scházela a šance nevyužili Valenta, Píč 2x , Bátovič, Boháček.

A tak si z Benátek vezeme bod za remízu.