Zápas: SK Mšeno mladší žáci - Hořín
7 : 0

Datum: 24.4.2011
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

K Dnešnímu mistrovskému utkání Jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Hořína.

Ze začátku Fotbalového klání jsme měli docela obavy,protože účast hráčů před utkáním byla žalostná.Bylo nás pouze osm.

Utkání se,ale od samého začátku začalo vyvíjet velice slibně, kluci se drželi pokynů které jsme jim dali , vycházeli jsme ze zajištěné obrany s tím,že uvidíme s čím na nás soupeř vyrukuje.S počátku utkání jsme byli pod tlakem ale soupeře jsme do vážnějších šancí nepustili.Postupem času naši hráči vyrovnali hru ve středu hřiště a začali se vrhat do útoku po krásných akcích které na hřišti předváděli v kombinaci s krátkými přihrávkami na jeden dotek se dostávali před brankaře soupeře a již ve 20.min zakončoval úspěšně Kolumpek a o 4.min. nato se trefil po samostatném úniku Klučina. Do konce první půle jsme si vypracovali spoustu příležitostí avšak ty brankář hostů bravurně zlikvidoval.
Ve druhém poločase jsme čekali,že nám budou ubývat síly protože počasí bylo náročné, ale to se nestalo nastoupily do něj z velikou chutí a od počátku až do konce dostávali soupeře pod tlak,který na naší rychlou hru nedokázal reagovat i když to zkoušel v některých chvílích s 10. hráči v poli,ale to nám nevadilo a i proti přesile jsme dokázali vsítit dalších 5.branek.
Utkání bylo velice pohledné a muselo se líbit škoda jen,že nepřišlo více diváků protože i tihle mladí fotbalisté dokázali,že fotbal hrát umí.
Hráčům bychom chtěli poděkovat za nasazení, bojovnost a přístup k utkání .

POLOČAS 2:0 STŘELCI : MARTÍNEK,KOLUMPEK,KLUČINOVA,ŽIVNY2,KLUČINA2,
KONEC 7:0
Sestava: Kos Jiří,Martínek Jaroslav,Karabaček Jaroslav,Kolumpek Ondřej,Petrani Lukaš,Živný Adolf,Klučina Josef,Klučinova Jarmila.
Váš názor:
Jméno: