Zápas: Sokol Kounice - SK Mšeno starší žáci
0 : 1

Datum: 20.4.2011

Branky: Saska

Sestava: Šesták , Sloup,Wertheim,Martínek,Wagenknecht ,-Novák ( Daněk ),Dvořák,Boček,Píč ,- Saska ( Mučka ),Valenta

Dnes jsme zavítali na hřiště Sokola Kounice.Bylo už předem jasné že to bude zlomové utkání, protože Kounice s námi okupují čelní místo v tabulce.

Hned po hvizdu se nám podařilo zatlačit soupeře na jeho polovinu a převzít iniciativu.Hráči Kounic hráli pěkně od podlahy,ale ne brutálně a to nám činilo problémy v rozehrávce.

Vypracovali jsme si několik rohů, ale jistota a agresivita v pokutovém území nám chyběla.První a to nikdo netušil, že poslední gól přišel v 8.minutě po centru do vápna a po několika odrazech se balón dokutálel na velké vápno kde se Saska nekompromysně opřel do střely a zavěsil 0 : 1

Už to vypadalo na snadný zápas ,protože přišli další šance, ale Mučka, Daněk, Valenta se už neprosadili.Naopak domácí začali vystrkovat růžky, ale do poločasu se už nic nestalo.

Po přestávce bylo znát  že domácí chtějí  s výsledkem něco udělat a tlačili se do zakončení.Pro nás dobře že jenom z uctivé vzdálenosti a nepřesně.

Hra se přelévala od vápna k vápnu a nám se podařilo po změně sestavy několik brejků,ale nepřesnost a gólman domácích změnu nepřipustili.Šance měli Dvořák. Valenta, Boček, Saska.

Poslední minuty nás domácí sevřeli, ale už se nedokázali přes naší obranu prosadit.

Toto vítězství musím zhodnotit jako velmi cenné,i když utržené krvavé šrámy bolí.

Všem hráčům chci poděkovat za skvělý bojovný výkon.