Rozhodčí: Grát

Poločas: 4:0

Branky: Tesař 2, Kovač 2

Sestava: Šesták - Chmelík, Ernst, Krúpa, Zabilanský - Chorouš, Guttenberg, Matúšek, Novotný - Tesař, Kovač(Toan)

Z tohoto zápasu jsem měl strach. Na podzim jsme s Vysokou ztratili 2 body za remízu 2:2. Kluci ale do zápasu vstoupili s velikou chutí a celý první poločas na hřišti jasně dominovali. Výsledkem bylo poločasové vedení 4:0. O přestávce jsme se snažili kluky hecovat, aby hlavně nepolevili a pokračovali v dobrém výkonu i po přestávce. Bohužel marně. S vidinou snadného vítězství jsme do druhé půle vstoupili laxně, začali jsme debatovat se soupeřem a naše hra připomínal velký chaos. Když se k tomu přidaly i hrubé individuální chyby, převzal otěže zápasu soupeř, kterému se podařilo snížit na rozdíl jediného gólu. Naštěstí jsme vítěztví udrželi, ale musíme si z tohoto zápasu vzít ponaučení, že hrát s naszením pouze poločas nestačí.