Zápas: Jiskra Kojetice - SK Mšeno mladší žáci
1 : 1

Datum: 16.4.2011

Sestava:  Kos Jiří, Kolumpek Ondřej, Hankovec Daniel, Klučinová Jarmila, Klučina Josef, Karabáček Jaroslav, Gregor Michal, Formánek Michal, Martínek Jaroslav, Petráni Lukáš, Lička Michal

Poločas  1 : 1

K druhému mistrovském utkání  jsme zavítali na hřiště týmu Jiskry Kojetice, který byl našim dnešním soupeřem. Po minulém utkání, kdy jsme nestačili na hráče z Veltrus, kde zápas pro nás skončil velkým rozdílem, jsme udělali patřičné změny jak v rozestavení tak v taktice. K zápasu naši hráči přistoupili zodpovědně s patřičnou bojovností a drželi se pokynů, které jsme jim před utkáním dali.

První poločas se vyvíjel pro naše družstvo velice slibně, zvláště osa Martínek, Kolumpek,Gregor, v kombinaci s Karabáčkem  si vytvářeli spoustu brankových příležitosti. Škoda jen, že se nedokázali lépe prosadit a některé šance zakončit. Jedna z nejhezčích akcí v utkání přišla ve 20. minutě, kdy Martínek našel přihrávkou za obránce osamoceného Karabáčka  a ten svou šanci plně využil - 1:0.

Soupeře jsme i nadále zatlačili do jeho obraného pásma a pokoušeli se narušit jeho obranný val. Ale jak to bývá, nedáš -  dostaneš. Soupeř se ve 29. minutě dostal k ojedinělé střele, po které se kopal rohový kop, z něhož soupeř dokázal vyrovnat.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Měli jsme k tomu i několik příležitostí ale po 10 minutách nás opustila síla a začala se projevovat únava. Ta je důsledkem nepravidelné docházky na tréninky některých hráčů, s kterými jsme si po utkání vše vyjasnili.

Soupeř se po té dostával častěji před naši branku ale i do řady šancí které náš brankař Jirka Kos dokázal zlikvidovat a nakonec i jeho zásluhou jsme se rozešli se soupeřem smírně 1:1. Je jen škoda, že jsme nerozhodli v první půli kdy jsme měli soupeře jak se říká "na lopatě".

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem hráčům, kteří se dnešního utkání zúčastnili. Věříme že se budeme i nadále scházet tak v hojném počtu, a tím i zlepšovat naši hru a kvalitu.