Zápas: AFK Sadská - SK Mšeno starší žáci

Datum: 8.4.2011

Poločas: 0:1.

Branky: Valenta, Dvořák.

Sestava: Šesták - Martínek Jan, Wertheim, Pícha, Wagenknecht - Bátovič, Dvořák, Boček, Píč - Valenta, Boháček. Střídali Sloup, Chodúr, Martínek Jaroslav, Karabáček, Kolumpek.

V dalším mistrovském utkání jsme zavítali na hřiště do Sadské a proto že se jim naši hráči líbili, přišli si je kapitán a trenér hostí na začátku utkání při konfrontaci prohlédnout zblízka. Poté mohlo utkání začít.

Vstoupili jsme do něho s mírnou převahou, kterou jsme korunovali po kombinaci na tři doteky mezi Bočkem, Bátovičem a skórujícím Valentou - 1:0. Po této brance přišel na naše družstvo útlum, což velkou měrou zapříčil silný vítr, který dělal našim hráčům evidentně velký problém. Proti větru si nebyli schopni přihrát, a tak hrát svou nacvičenou hru po křídlech.

Po větru byli hosté nebezpeční a několikrát musel zasahovat brankař Šesták. Přesto se do větších ložených šancí nedostávali, a tak jsme dokázali přečkat první poločas bez změny skóre.

V přestávce jsme hráčům promluvili do duše a do druhého poločasu nastoupil tým, na který jsme zvyklí. Podmínky se obrátily a vítr začal pomáhat našim hráčům. Od první minuty jsme soupeře zatlačili do jeho obranného pásma. Ve 45. minutě jsme zahrávali rohový kop a opět to byl ten sehraný, kdy Píč načechral míč a Dvořák zvýšil na 2:0. Přestože jsme dále okupovali obranné území soupeře, další branku jsme již nedokázali vstřelit i když šance na to byly.

Spokojení jsme hlavně s druhou půlí, kdy kluci předvedli svou hru a dokázali udržet výsledek i přes nepřízeň rozhodčího a tvrdou hru hráčů Sadské.