Zápas: SK Mšeno mladší žáci - AFK Veltrusy

Datum: 10.4.2011
Rozhodčí: Šesták Milan

Poločas: 0:3.

Sestava: Kos Jiří; Kolumpek Ondřej; Hankovec Daniel; Klučinová Jarmila; Gurvay Tomáš; Karabáček Jaroslav; Novotný Jakub; Seresz Štefan; Gregor Michal.

K prvnímu utkání se mladší žáci dostavili s chutí bojovat o první možné body. Někteří tu chuť neměli, a tak raději nedorazili.  Bohužel chuť jim zůstala, ale body si odvezl soupeř, který v utkání předvedl našim hráčům, jak že se to ten fotbal vlastně hraje.

Rychlost, přehled a přihrávky na jeden dotek - to byla přednost hráčů z Veltrus, který tímto předváděli pro diváka pohledný fotbal. Než se naši hráči probudili ze zimního spánku, prohrávali ve chvilce jenom 2:0. Jenom…., protože řadu ložených šancí zlikvidoval náš brankář Jiří Kos, který k tomuto utkání nastoupil zodpovědně a byl oporou našeho týmu.

I když začátek vypadal na debakl, naši hráči se nakonec probudili a srdnatě odolávali tlaku soupeře, takže se šlo do poločasu pouze s třemi bankami v naši síti.

I v druhém poločase nás soupeř tlačil a jasně přehrával. Ale i naši hráči několikrát ohrozili soupeřovu branku, kdy k vstřelení branky chyběla síla, nebo byl proti byl brankář hostí. Zvláště nováček v našem družstvu Michal Gregor, který byl pro soupeře nebezpečný a chyběl mu někdo, s kým by si mohl přihrát. Přesto to byl on, který vstřelil za naše barvy jedinou branku.

Nechci hodnotit jednotlivé hráče. Myslím, že se všichni, kteří zde byli, snažili o co nejlepší výsledek. Alespoň poznali, že je potřeba k zápasům, ale i tréninkům přistoupit zodpovědně.

A těm, kteří nedorazili a zapomněli se omluvit, anebo se raději toulali městem, "děkujeme" za jejich pomoc. Pokud se ale zlepší váš přístup, budeme rádi, když mezi nás přijdete.