Zápas: SK Mšeno starší žáci - AFK Semice

Datum: 2.4.2011

Poločas: 4:0.

Branky: Bátovič 2, Valenta 2, Saska.

Sestava: Šesták - Martínek Jan, Wertheim, Pícha, Wagenknecht, Bátovič, Boček, Dvořák,Píč - Valenta, Saska, Boháček, Chodúr, Mučka, Sloup, Martínek Jaroslav.

K dnešní prvnímu zápasu na domácím hřišti jsme nastupovali nažhaveni vítězstvím z Milovic a přes snahu soupeře se nám utkání podařilo rozhodnout během 12 minut prvního poločasu .

Již ve  4. minutě předvedli naši hráči divákům sehranou akci na tři doteky, kterou zakončil Bátovič první brankou - 1:0.
V 6. min při nákopu našeho brankaře Šestáka rychlým útokem a důrazem na hostujícího brankáře zvyšoval Saska na 2:0.  Aby se pak ve dvou akcích prosadil náš ostrostřelec Valenta, který se tak, jak u něho bývá zvykem, dokázal ve dvanácté minutě uvolnit na hranici pokutového kopu a dělovkou k tyči nedal brankáři hostí pražádnou šanci na tuto střelu reagovat - 3:0.

Ve 28. minutě pak zakončil své brankové působení při dalším útoku kdy důrazem při vedení míče dokázal obejít stopera hostí a brankaři opět nedal šanci - 4:0.

Ve druhém poločase ztratili naši hráči motivaci a snažili se dobýt svatyní hostí samostatnými nájezdy, ale to se moc nedařilo. Věřím že pokud by hráli kombinačně jako první poločas, padlo daleko více branek. A tak za zmínku stojí 47. minuta, kdy perfektně nacvičená akce při rohovém kopu, kdy Píč z rohu našel Bátoviče, který se opět nemýlil a uzavřel skóre dnešního utkání na 5:0.

Musíme pochválit všechny hráče, kteří předvedli pěkný fotbal, který se všem musel líbit. Byl to vynikající zápas.