Zápas: Motorlet Praha - SK Mšeno starší žáci

Datum: 5.3.2011

poločas 0:2

branky - Valenta 2x,Boháček,Bátovič

sestava - Šesták -Martínek Jan,Wagenknecht,Pícha,Sloup-Valenta,Boček,Dvořák,Píč-Martínek,Boháček,Chodur,Bátovič,Vacková,Živný

Tak se nám to zase o týden zkrátilo a mistráky pomalu klepou na dveře. Kluci už jsou slušně nabuzený a my jim v tom pomáháme. Aby mohli ukázat co v nich je, vyjednali jsme přatelák s divizním Motorletem a zajeli si tak do Prahy. I když nás lákala Matějská, raději jsme zůstali na hřišti a ukázali Praze, co že jsme se to ve Mšeně přes zimu naučili. Domácí tým tvořili většinou hráči ročníku 98 ale nutno dodat že soupeř byl velmi kvalitní, obzvlášť po technické stránce a naši hráči mohli porovnat jak se hraje ve vyšší soutěži. Nám šlo hlavně o to, aby se kluci sehráli a my trenéři si udělali kostru týmu pro jarní odvety. To se nám zatím daří a je vidět že i hráči Dubé a Skalska se do týmu zapracovávají.

V dnešním utkání jsme šli v 10 min. do vedení,když pěkným pasem Valenta našel Boháčka ,který skóroval. V dalších minutách mohl Valenta vstřelit několik branek,ale bohužel jak je u něho zvykem několikrát netrefit aby pak přidal jak se říká branku do šatny..V 52 min druhého poločasu si vyměnili pozice Boháček s Valentou který zakončil a přidal třetí branku. V závěru po zmatku před domácím brankářem se na třikrát trefil Bátovič a stanovil konečné skóre na 0:4.Našli jsme konečně úderný útok ,který si myslíme bude zlobit soupeře a to Valentu a Boháčka,kteří jsou velmi rychlostně dobří a důrazní.Zároveň doufáme ,že je bude podporovat kvalitní záloha. V týmu začíná být i skvělá konkurence vyrovnaných hráčů tak že je nutné aby všichni makali naplno což je jenom dobře.