Zápas: Bohemia Poděbrady - SK Mšeno starší žáci

Rozhodčí: Karlík

Bohemia Poděbrady - SK Mšeno 1:5 (0:1)

Branky: Valenta 2, Boček 2, Dvořák.

Sestava: Šesták - Martínek Jan, Chodúr, Wagenknecht, Martínek Jaroslav - Bátovič, Boček, Dvořák, Píč - Valenta, Klučina. Střídání: Klučinová, Kolumpek, Daněk, Karabáček.

K poslednímu podzimnímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli na půdu Poděbrad. I když domácí celek je na posledním místě tabulky, připravovali jsme kluky na to, že daleko hůře se hraje proti poslednímu týmu nežli prvnímu.

Po zranění se vrátil do sestavy Valenta a jeho přítomnost byla znát. Jako tradičně nám nevyšel první poločas, kde jsme mohli třikrát inkasovat, ale gólman Šesták tyto "tutovky" domácím chytil. I my jsme mohli dát branku, ale ani Boček, Píč či Valenta šance neproměnili.

Až teprve v 25. min vybojoval Boček ve středu hřiště balón, přehodil domácí obranu a Valenta po samostatném úniku proměnil - 0:1. To bylo v první půli vše. V kabině jsme si řekli co zlepšit a do druhé půle šlo jiné mužstvo.

Ve 42. min.z malého vápna napřáhl Valenta a nekompromisně zavěsil - 0:2. Pak přišel ve 44. min záhadný faul mimo pokutové území a sudí ukázal na pokutový kop. O žádný faul se nejednalo, natož ve vápně. Nevíme, co sudí viděl, když stál na půli hřiště. Ale stalo se a domácí snížili - 1:2. To nás nakoplo, jak se dá dát vymyšlený gól.

V 50. min jsme zahrávali přímý kop z hranice velkého vápna a Boček pěkně mířenou střelou přes zeď zvýšil na 3:1. I nadále jsme do domácích bušili a jim docházel dech.

V 54. min.zahrával Píč rohový kop, na který si naběhl Boček a tvrdou přesnou střelou zvýšil na 4:1. I další gól padl v 63. min po rohovém kopu, kdy opět Píč poslal balon na zadní tyč a hlavičkující Dvořák uzavřel skóre.

Tímto jsme uzavřeli podzimní část soutěže a přes zimní přestávku se budeme připravovat na jarní odvety. Sluší se poděkovat všem klukům, kteří celý podzim odmakali a dodrželi dané pokyny, které jim byly dány. Ještě jednou díky.