Zápas: SK Mšeno muži "A" - Čechie Kralupy

Rozhodčí: Börner

SK Mšeno - Čechie Kralupy 3:2 (2:0)

SK Mšeno: Wasyliw (48. Bázler) - Háze, Kříž, Vaněk, Grát - Fiebinger (60. D. Kolumpek), R. Kolumpek, Tříška, Šledr - Mansfeld, Dvorný (86. Štráchal).
   Čechie Kralupy: Hubička - Minařík, Koukolík, Grich, Mára - Tětiva, Moravec, Bobvos, Novák - Šolle, Vlk. Střídali Spejchal, Kolář.
   Branky: 30. a 78. Tříška (druhá z PK), 44. Dvorný - 48. Tětiva, 69. Vlk. Rozhodčí: Börner. Žluté karty: 2:5. Diváků: 50.

Každé utkání v poslední době začíná mít pro Mšeno existenční příchuť, a tak v duelu s Čechií Kralupy, která je do sestupové matematiky "namočena" víc než dost, šlo o potvrzení  velmi překvapivé výhry z Veltrus v minulém kole.

Po počátečnímj oťukávání se na konci první čtvrthodiny začal dostávat ke slovu domácí tým, který mohl jít v 19. minutě do vedení, ale s pěknou střelou Tříšky si Hubička poradil. Mšeno postupně zvyšovalo obrátky, jenže ze vé převahy vytěžilo pouze sérii tří rohových kopů.

Na konci první půlhodiny hry se dostal k míči Tříška ještě před pokutovým územím a pěknou střelou pokořil kralupského Hubičku - 1:0. Své vedení stačili domácí ještě pojistit, když minutu před přestávkou zvýšil Dvorný na 2:0.

Čechie zahrozila hned po přestávce a Mšeno trpělo hned dvakrát. Nejenže dostalo od Tětivy gól, ale navíc přišlo i o gólmana Wasyliwa, který se při této akci nešťastně srazil se spoluhráčem Šledrem a s poraněným bokem okamžitě odjel na vyšetření do nemocnice v Mladé Boleslavi.

Pro hosty znamenal kontaktní gól vítanou vzpruhu. Najednou jich bylo plné hřiště a začali zle zatápět domácí obraně. Ta nevydržela tlak hostí a v 69. minutě bylo vyrovnáno. Autorem branky byl Vlk.

V poslední čtvrthodince mohly oba týmy strhnout vítězství na svou stranu. Nakonec se pomyslná miska vah přiklonila ke Mšenu. V 78. minutě byl v pokutovém území faulován Mansfeld a z nařízené penalty se Tříška nezmýlil. Ve zbylém času už Mšeno udrželo těsnou výhru.