Datum: 9.10.2010

SK Mšeno-AFK Pečky 3:2 (1:1)

Branky: Píč, Valenta, Pavelka.

Sestava: Šesták - Martínek, Bátovič, Karabáček, Chodúr - Valenta, Pavelka, Daněk, Píč - Boček, Klučina. Střídali: Lička, Kolumpek.

Dnešní výkon snad ani nebudeme komentovat. Byl to tragický výkon, na který se musí rychle zapomenout. Ať začneme od brankáře přes obranu, zálohu a konče útokem, vše bylo přímo katastrofa. Sice v 10. min přišla dobrá narážečka mezi Bočkem, Bátovičem a Píčem. Posledně jmenovaný poslal balon podél brankaře do sítě 1:0. V první půli to bylo z naší strany vše. Ve 30. min přišla chyba našeho gólmana, který neudržel lehký balón a soupeř vyrovnal - 1:1.

Ve druhé půli ve 38. min zahrával Píč roh přímo na Valentu, který zvýšil na 2:1. Ve 45. min přišla další hrubá chyba gólmana, když přes zeď dostal laciný gól poté, co balón před ním skočil. Ještě že v 50. min našel Valenta uličkou Pavelku, který šel sám na bránu a naštěstí pro nás dal vítězný gól - 3:2.

Bohužel to bylo z naší strany úplně vše. Necháme zchladnout hlavy a na tréninku si musíme sednout a vše rozebrat, protože tímto stylem a přístupem nelze hrát. Jen doufáme, že si to kluci uvědomili a začnou hrát svou hru. Hodíme tento zápas za hlavu. Sice vítězný, ale hra neodpovídala tomu, na co kluci mají.