Zápas: SK Mšeno muži "A" - Viktorie PTZ Nelahozeves

Ani početní převaha nepřinesla Mšenu vítězství

NEVYUŽITÁ PŘESILOVKA

SK Mšeno - Viktoria PTZ Nelahozeves 1:1 (1:1)

Mšeno: Bázler - D. Kolumpek (33. Demen, 75. Štráchal), Vaněk, Grát, Šledr - Vágner, R. Kolumpek, Tříška, Dvorný - Wasyliw, Mansfeld.
Nelahozeves: Kheml - Bednarik, Uher, P. Šimáček, Bláha (73. Sitař) - Kejmar, Hruška, Frydrych, M. Šimáček - Manšinger, Šimek.
Branky: 2. Tříška z penalty - 15. Manšinger. Rozhodčí: Pos. Žluté karty: 2:2. Červená karta: 43. Hruška.

Kdo z diváků zavítal na mšenský stadion až po 15. minutě, přišel o vše podstatné. Domácí začali na rozdíl od předcházejících zápasů s nebývalou chutí a povedlo se jim hosty z Nelahozevsi zaskočit. U všeho podstatného byl domácí útočník Wasyliw. Nejprve v dobré pozici dorážel míč po Šledrově střele jen do gólmana hostí.

V následující minutě náležitě "provětral" levého obránce Bláhu, který si pomohl faulem v pokutovém území. Z nařízené penalty Tříška ve 2. minutě hry otevřel skóre.

O chvíli později sudí Pos doslova "sedl na lep" útočníkovi hostů, jehož teatrální  pád posoudil jako faul. Trestný kop Nelahozevsi vytáhl Bázler na rohový kop. Hosté si v 16. minutě řekli o vyrovnání, když úspěšným střelcem byl Manšinger. Hosté ovšem "zlobili" dál, při chuti byl zejména Manšinger, který ve 25. minutě trefil nádhernou ranou ještě před pokutovým územím spojnici tyče a břevna.

O 2 minuty později vytáhl ostrý zákrok nelahozeveský kapitán Frydrych, který už za postranní čarou a bez míče (!) zle "zajel" do Daniela Kolumpka. Postižený vydržel na trávníku jen pět minut a zraněný se pakoval na střídačku. Viníkovi nebyl ani odpískán faul, ani nedostal kartu!

Dvě minuty před přestávkou dostal hostující Hruška žlutou kartu za šlapák, následně si pustil "pusu na špacír" a po druhé žluté odešel předčasně do kabin.

Druhý poločas zastihl domácí tým v křeči bez schopnosti něco vymyslet a důrazně zakončit. Několik akcí mohlo skončit gólem, ale chyběl důraz v koncovce. Šance měli i hosté, ale výsledek už zůstal nezměněn.