Zápas: SK Mšeno starší žáci - SK Karbo Benátky

Rozhodčí: Urbánek

SK Mšeno - SK Karbo Benátky 2:0 (1:0).

Branky: Valenta 2.

Sestava: Šesták - Jan Martínek, Bátovič, Chodúr, Novák - Valenta, Daněk, Boček, Píč - Klučina, Kolumpek. Střídal Lička.

Za dnešního slunečního dne jsme na svém hřišti přivítali třetí tým tabulky z Benátek. Po shlédnutí tabulky nám bylo jasné, že nám soupeř šlape na paty. Při nástupu na hřiště byla znát výšková převaha soupeře. Podle našeho názoru obě dvě mužstva hrála dobrý fotbal a musím uznat, že my jsme vítězství vydřeli.

Upřímně řečeno oběma celkům by slušela remiza. Po celých 70 minut se hrálo nahoru dolů. Sice v 18. min přišla chyba hostů, kdy malou domu chytil brankář do ruky a rozhodčí odpískal správně z malého vápna nepřímý kop. K balonu se postavil Boček, který přiťukl Valentovi a ten nechytatelnou bombou prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Do druhé půle jsme chtěli přidat o jednu branku více, ale hosté dobře bránili a k ničemu nás nepustili. Až v 68. min utekl po levé straně Valenta, udělal kličku gólmanovi a o břevno zavěsil na 2:0. Tímto golem bylo o zápase rozhodnuto.

Soupeř hrál velice dobře. I když jsme z něj měli respekt, 3 body zůstaly doma. Jak je vidět, kluci dodrželi veškeré taktické pokyny, které jsme jim dali. Proto jsme dosáhli vítězství.