Datum: 26.9.2010

FC Mělník - SK Mšeno 1:1 (1:1).

Branka: Valenta.

Sestava: Šesták - Bátovič, Chodúr, Jar. Martínek, Kolumpek - Valenta, Daněk, Boček, Klučinová - Kos, Klučina.

K dnešnímu zápusu jsme odjížděli s torzem hráčů. Bohužel 6 hráčů skolila chřipka, a proto jsme sáhli do kádru mladších žáků. Odjížděli jsme pouze v 11 hráčích. Když jsme viděli, že domácí nastupují s 15 hráči,¨tušili jsme, že to bude pěkný debakl. Proto jsme museli změnit celou sestavu a soustředit se pouze na obrannou činnost.

Hned po hvizdu rozhodčího výborně napadl Daněk protihráče, vypíchl mu balón a předložil nahrávku Valentovi - 0:1. I dalších 10 min jsme byli aktivnější, když jsme měli na noze 3 góly. Bohužel jsme ani jeden nedali. Ve 13. min Bátovič špatným skluzem v rohu hřiště zasáhl balon a domácí vyrovnali 1:1.

Ve 20 min.šla dvojice Valenta, Boček sami na domácího brankaře, když svou akci zakončili brankou, ale bohužel rozhodčí gól neuznal z důvodu ofsajdu (doteď nechápeme důvod jeho rozhodnutí, o žádný ofsaid se zdaleka nejednalo).

Ve druhém poločase hned ve 40. min se střetl obránce Martínek s domácím útočníkem, na střet doplatil zraněním a musel ze hry odstoupit. Pro zbytek zápasu jsme dohrávali jen s 10 hráči. V 53. min naopak rozhodčí pustil jasný ofsaid domácím, kdy se řítili na našeho gólmana sami, ale Šesták naštěstí tento únik zlikvidoval.

Zbytek zápasu jsme už dohrávali v klidu. Počasí vůbec nepřálo fotbalu, neboť celých 70 minut slině pršelo. Takže bod z venku dobrý. Velmi mile nás překvapili kluci z mladších žáků, kteří zahráli velmi dobře. Hlavně děkujeme Davidu Šestákovi, který zlikvidoval domácím plno šancí a vychytal nám bod. V 10 hráčích je pro nás remíza dobrá.