Zápas: SK Mšeno starší žáci - Sokol Kounice

Rozhodčí: Šnýdr

SK Mšeno-TJ Sokol Kounice 5:2 (1:2)

Branky: Boček 2, Píč, Valenta, Daněk.

Sestava: Šesták - Bátovič, Pavelka, Karabáček, Jar. Martínek - Valenta, Chodúr, Daněk, Píč - Boček, Novák.Střídal Sobotka.

Dnes jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo Kounic. Hosté potvrzovali své kvality, když ve 13. min využili naši špatnou rozehrávku ve středu zálohy, hostující hráč se zmocnil balónu a zavěsil - 0:1. Bohudík přišla v 17. min standardní situace, kde byl na hranici velkého vápna faulován Valenta. Po rozehrání sám faulovaný hráč našel pěkným pasem Bočka, který hlavičkou vyrovnal na 1:1.

Ve 24. min měli hosté podobnou akci, kdy jejich standardku výborně chytil golman Šesták. Ten vyslal rychlý balon na Bočka, který šel sám na bránu, ale nedal. Opět se uplatnilo pravidlo Nedáš - dostaneš. Ve 29. min propadli oba dva obránci a hosté trestali - 1:2.

Hned po rozehrání druhého poločasu ve 39. min.fauloval Bátovič v pokutovém území hostujícího hráče. Naštěstí náš golman Šesták nařízenou penaltu chytil.

Pak už jsme vzali zápas do své režie. V 50. min našel Chodúr uličkou Píče, který srovnával na 2:2. O 3 min později přišel faul na Píče a z nařízené penalty Valenta zvyšoval na 3:2. V 56. min přišel rohový kop, který zahrával Píč. Pěkným kopem našel na přední tyči Daňka -  4:2. V 59 min.utekl hostující obraně Valenta a předložil tutovku Bočkovi, který se podruhé nemýlil - 5:2.

Podle nás to byl pěkný zápas, kluci makali celých 70 minut. Už podruhé za sebou jsme otočili zápas ve druhém poločase. Myslíme si, že se projevuje dobrá letní příprava, kdy jsme se zaměřili především na kondici. Uvidíme v dalších zápasech.