Zápas: AFK Sokol Semice - SK Mšeno starší žáci

Datum: 15.9.2010

AFK Sokol Semice-SK Mšeno 3:5 (2:0).

Branky: Valenta 3, Boček, Píč.

Sestava: Šesták - Jan Martínek, Pavelka, Novák, Karabáček - Píč, Daněk, Chodúr, Valenta - Batovič, Boček. Střídání: Jar. Martínek, Novotný, Sobotka.

K odloženému zápasu jsme zajížděli podruhé za sebou na hřiště soupeře. Před zápasem jsme si řekli, že chceme získat buď bod, nebo tři, ale hlavně neprohrát.

Utkání pro nás začalo vlažně, když jsme si vytvořili tři jasné gólové šance, které jsme bohužel neproměnili. A tak se potvrdilo pravidlo "Nedáš ,dostaneš". Dvakrát za sebou jsme zapomněli zavřít obranu a soupeř utekl, když každý svůj únik bohužel proměnil. I nadále jsme zkoušeli dát gól,ale ne a ne proměnit šance. O přestávce jsme odcházeli do kabin s prohrou 2:0.

Co se dělo v kabině, nebudeme ani zveřejňovat, jen to, že proběhla pořádná bouřka. Do druhé půle nastupovalo úplně jiné mužstvo. Takový výkon, jaký kluci předvedli, jsme snad nezažili. Kluci se do domácích pustili, že nevěděli, co mají dřív dělat. V 51. min jsme snížili na 1:2, ale o 4 minuty později jsme vyhořeli v obraně, zvláště náš gólman zaspal centr a domácí opět zvýšili náskok na 3:1. Do konce utkání zbývalo 20 minut a my jsme nevěřili, že s tím dokážeme něco udělat.

A pak to přišlo.To se snad nedá ani popsat, jak kluci řádili.To byl takový galakoncert, že domácí úplně rezignovali. Během 20 min.jsme nastříleli 4 krásné góly. Všichni se najednou probudili, zvláště záloha (Valenta, Daněk, Chodúr, Píč), ale hlavně Boček, který celý mančaft hecoval a dovedl ho k výhře 3:5.

Musíme napsat, že jsme na kluky byli pyšní, protože to, co předvedli, byla fantazie. I domácí kouč uznal, že to byl od nás neuvěřitelný výkon. Kdybychom takhle hráli hned od 1. minuty, nemuseli jsme se tak trápit. Chlapáci, takhle se bojuje o body! Děkujeme všem hráčům za výkon. FANTAZIE!!!