Zápas: Sokol Nová Ves - SK Mšeno muži "A"

Rozhodčí: Havel

Branky: Kovač 2, Dvorný

Poločas: 1:3.

Sestava: Bázler - Kolumpek D., Grát, Vaněk, Šledr - Tříška, Kolumpek R., Dvorný, Picek - Wasyliw, Kovač

Do zápasu jsme nastoupili s nejmladším útokem na okrese - v součtu bylo klukům 34 let, ale oba útočníci si počínali jako zkušení matadoři. A když jsme to podpořili kvalitní hrou v poli, byli jsme v prvním poločase lepším týmem. Domácí hrozili hlavně při dlouhých autech a standardních situacích. my jsme kontrovali rychlými protiútoky. Dostali jsme se do vedení 2:0 a na chvíli propadli pocitu uspokojení, a když jsme ve vápně nechali zcela osamoceného útočníka domácích, bylo sníženo na 1:2. To nás probudilo z letargie a opět jsme se začali prosazovat my, což jsme vyjádřili i gólově a tak se šlo do kabin za stavu 1:3 pro nás. Po přestávce to vypadalo, že jsme duchem zůstali v šatně. Domácí začali hrát na riziko a my jsme měli velký problém s obsazováním, nedařilo se nám podržet balón a byli jsme pod velkým tlakem. Přesto jsme mohli skóre navýšit, když sám na brankáře hostů postupoval osamocený Wasyliw, ale bohužel neproměnil. Pak nás domácí sevřeli a dokázali vyrovnat, my jsme mohli jít do vedení po šanci Šledra, který ale bohužel mířil z bezprostřední blízkosti do náruče brankáře. A pak se událo něco, co na hřiště nepatří - nervózní (v pořadí třetí) domácí asistent rozhodčího mě na střídačce nevybíravě napadl a rozhodčí ukončil utkání. K incidentu se zatím nebudu vyjadřovat, vše bude jistě řešit DK OFS Mělník. Jen popíšu anabázi s domácími asistenty rozhodčího. Po první brance v síti domácích si své vyslechl od vlastních hráčů domácí asistent rozhodčího a tak položil praporek a odešel. Jeho nástupce na tom nebyl o nic lépe a tak i on v poločase praporek odložil a do druhého poločasu nastoupil další, který už "bez chyby plnil to, co se od domácího asistenta očekává". Bylo vidět, že dělat asistenta rozhodčího v Nové Vsi je dost stresující záležitost.

MĚLNICKÝ DENÍK

Vojkovice - Libiš B
Autor: Martin Bouška

Přineslo ho utkání okresního přeboru mezi Novou Vsí a Mšenem, které rozhodčí Havel předčasně ukončil v 85. minutě za nerozhodného stavu 3:3 pro napadení Jiřího Guttenberga na hostující lavičce domácím pomezním rozhodčím. Osud utkání tak drží v rukou disciplinární komise OFS Mělník.