Poslední kolo přeboru přineslo ve Mšeně drtivý výsledek

VRAŽDĚNÍ NEVIŇÁTEK

SK MŠENO: Bázler - Štolba, Kříž, Grát, Šledr - D. Kolumpek (60. Demen), R. Kolumpek, ►60. Tříška, Dvorný - Wasyliw (83. Guttenberg), ►52. Mansfeld.
    FC MĚLNÍK: Jelen - Šimral, Jan Douděra, Malinský, Sůra - Lojek, Koš, Tichý, Šíma (46. Miřatský) - Hanzlík (55. Jakub Douděra), Frýdl.
    BRANKY: 30. a 89. R. Kolumpek, 43. z penalty a 65. Tříška, 35. Wasyliw, 57. Dvorný, 60. Mansfeld.
   ROZHODČÍ:
Tůma. POLOČAS: 3:0. ŽLUTÉ KARTY: 2:0.

Šestadvacáté dějství přeboru Mělnicka přisoudilo domácím fotbalistům celek FC Mělník, který si už v předstihu zajistil postup. Proto ani nepřekvapilo, že do Mšena přijel v hodně improvizované sestavě.

Už od prvních minut hosté působili hodně neškodným dojmem, a tak nebylo divu, že s chutí hrající domácí si dobrou kombinační hrou brzy vytvořili znatelnou převahu. Tu ostatně využili i brankově - do poločasu to bylo 3:0 a vlastně nebylo co řešit...

Ani po přestávce se obraz hry nezměnil, domácí dál pokračovali v ofenzívní hře, kterou korunovali dalšími čtyřmi trefami, takže hostující brankář Jelen z toho byl opravdu "jelen".