Zápas: SK Mšeno B žáci - SK Labský Kostelec

poločas 3:1

branky-Zabilanský 3 x,Takacz 2 x

sestava-Šesták, Kummer, Toan, Ležal Libor, Martínek, Valenta,Zabilanský, Daněk, Píč, Takacz, Klučinová
střídání-Novák,Kolumpek

Rezerva dnes nastupovala proti 3 týmu tabulky.Zápas nám dobře vyšel když jsme do poločasu třemi zásahy Zabilanského navýšili náskok.Mužstvo se uklidnilo, i když v závěru první půle náš brankař Šesták fauloval ve vápně hostujícího hráče,který z následné penalty snížil stav na 3:1.Hned na úvod druhé půle krásně Jarča Klučinová našla Takacze ,který se nemýlil a s přehledem zakončil.Tímto golem si myslíme .že jsme soupeře zlomili,neboť přestal hrát. A když v 63 min,opět Takacz zasadil pátou smrtící ránu,soupeř už stačil snížit dvě minuty před koncem na 5:2.U B mužstva to byl dobrý zápas daleko lepší než minulé kolo v Zárybech. Zde ještě bojujeme o první místo, věžíme že ho udržíme.