Poločas: 2:2.

Branky: Wasyliw 3.

Sestava: Dohnalík - Chmelík, Krúpa, Ernst, Klouda - Kolumpek, Matúšek, Guttenberg, Tesař - Wasyliw, Nevole (Krátký).

Smolný zápas

Po minulém povedeném domácím zápase jsme zajížděli na hřiště 2.týmu tabulky OP - Obříství. Věděli jsem, že nás zde nebude čekat nic lehkého, ale byli jsme připraveni se porvat o co nejlepší výsledek. Bohužel v pátek se omluvili hned 4 hráči, a tak jsme k zápasu nastoupili pouze s 12 hráči.

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a šancí bylo málo. Rozhodující moment přišel bohužel už ve 20. minutě 1. poločasu. Po souboji u brankové čáry odehrál Krúpa balón na roh a po následném střetu s útočníkem domácích odkulhal ze hřiště s nataženými vazy v kotníku. Aby toho nebylo málo, sudí nepochopitelně nařídil pokutový kop, který domácí proměnili. My jsme museli kvůli zranění Krúpy přeskupit řady. Ale nevzdali jsme se a bojovali dál. Výsledkem bylo, že jsme během dalších 10 minut výsledek otočili na 2:1. Bohužel chvíli před přestávkou domácí vyrovnali.

Ve 2. poločase se domácí dostali do vedení, když si slabší chvilku vybral jinak pozorný golman Dohnalík. Když domácí o chvíli později zvýšili na 4:2, zdálo se rozhodnuto. My jsme však chtěli ještě alespoň vydolovat bod, a tak jsme opět přeskupili řady, ale náš tlak otupilo vyloučení našeho záložníka, a tak jsme po penaltě pouze snížili na 4:3. V 10 už jsme pak neměli na vyrovnání sílu.

Sečteno podtrženo: v tomto zápase jsme si vybrali kopec smůly. Určitě jsme nebyli horším týmem a klukům toho nemám moc co vytknout. Snad jen zbytečné vyloučení, což ještě budeme řešit. Honzovi přejem brzké uzdravení, protože je pro naše mužstvo velmi důležitým článkem v sestavě. V příštím týdnu máme volno, protože Horní Beřkovice ze soutěže odsoupily. Máme tak možnost vyléčit šrámy a připravit se na další těžké zápasy.