Zápas: SK Mšeno dorost - Sokol Dolní Beřkovice

Poločas: 2:0.

Branky: Krátký 2, Wasyliw, vlastní 2.

Sestava: Dohnalík - Klouda, Ernst, Krúpa, Bláha - Kolumpek, Guttenberg, Matúšek, Tesař - Wasyliw, Nevole (Novotný, Chmelík, Tyle, Krátký).

Takhle se hraje fotbal!

V přímém souboji o 3. místo v tabulce jsme na domácím hřišti přivítali Dolní Beřkovice. Na podzim jsme s tímto soupeřem remizovali 4:4, když už jsme prohrávali 1:4. Beřkovice mají ve svém středu několik velmi kvalitních hráčů a my jsme o jejich síle (hlavně útočné) vědeli a připravili se na to.

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a hra se odehrávala především na polovině hostů. Vypracovali jsme si několik slibných příležitostí, ale bohužel bez gólového efektu. Útočné snahy hostů jsme velmi dobře eliminovali. Obrana dirigovaná Krúpou pracovala výborně a hosty jsme téměř k ničemu nepustili. Co prošlo, pochytal Dohnalík. Potřebovali jsme však vstřelit gól, který by nás trochu uklidnil. To se povedlo, když  Krúpa zahrával standardní situaci a krásný centr si srazil obránce Beřkovic do vlastní brány. Od té doby jsme byli pány na hřišti a na branku hostů se valil jeden útok za druhým. Do poločasu se nám podařilo vedení zvýšit Krátkým, který uklidil do sítě míč, který se odrážel před bránou.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, a když byl po kritice rozhodčího  vyloučen hostující útočník, opanovali jsme hřiště úplně. K vidění byla spousta pohledných fotbalových akcí, které početné publikum odměnilo potleskem. Přidali jsme další 3 branky a dokráčeli k zaslouženému vítězství. Za tento zápas zaslouží celý tým velkou pochvalu. Důležité bylo to, že i když se soupeř za rozhodnutého stavu uchýlil k nečisté hře, my jsme stále hráli svoji hru a nesnížili jsme se k oplácení. Odměnou nám pak bylo ocenění v podobě potlesku skvělých fanoušků, kteří nás celý zápas hnali za vítězstvím.