Zápas: Sokol Dolní Beřkovice - SK Mšeno dorost

Poločas: 3:1.

Branky: Novotný, Krúpa (PK), Guttenberg, Wasyliw.

Sestava: Rampouch (Dohnalík) - Chmelík, Kolumpek, Ernst, Klouda - Guttenberg, Krúpa, Matúšek, Novotný - Tesař, Wasyliw (Hrdlička, Tyle) 3

Jako noc a den

V tomto utkání jsme narazili na technicky vyspělého soupeře, který nás individuálně převyšoval. Než jsme se stačili rozkoukat, dali jsme domácímu útočníkovi dostatek času a ten z vápna zavěsil do šibenice. O chvíli později se nám podařilo vyrovnat Novotným.

Opět jsme měli v útočné fázi dostatek nadějných příležitostí, ale vázne nám finální fáze. V obraně to bylo o poznání horší, dovolili jsme soupeři odskočit na rozdíl 2 gólů a to ještě domácí útočníci některé šance neproměnili.

O přestávce jsme si řekli, že se pokusíme s výsledkem ještě něco udělat. Taktický pokyn zněl soupeře presovat na jeho polovině a důraznou hrou ho donutit k chybám. Bohužel po 5 minutách druhé půle jsme po další střele prohrávali už 1:4. Ale nezabalili jsme to. Opravdu jsme začali makat na doraz a výsledkem bylo vyrovnání během 30 minut. Měli jsme i šance na vítězství, ale pak jsme se nepochopitelně pustili do diskusí s rozhodčím, soupeřem a hlavně jsme se hádali i mezi sebou, což bylo vůbec nejhorší. Místo abychom byli na koni, protože soupeř byl dokonale zaskočen, tak jsme na konci hrací doby málem přišli i o ten vydřený bod.