Poločas: 1:3.

Branky: Tříška 2, Šledr, Vaněk.

Sestava: Hnízdil - Vaněk, Brunclík, Kříž, D. Kolumpek - Tříška, R. Kolumpek, Janouch, Šledr - Dvorný, Wasyliw (Demen, Štráchal, Klouda).

Parádní obrat!!!!!!

Mšeno hostilo na domácím pažitu lídra tabulky - Veltrusy. I když domácí měli a mají již jen teoretickou šanci na postup, do zápasu nastoupili s odhodláním porazit podruhé v sezóně vedoucí celek OP.

Od začátku utkání bylo Mšeno lepší a mohlo jít hned v 1. minutě do vedení po zaváhání hostujícího brankáře. Míč se bohužel odrazil těsně vedle tyče. Mšeno soupeře předčilo v nasazení i pohybu, vytvořilo si i šance, ale bez gólového efektu. Zhruba od 20. minuty Veltrusy hru začaly vyrovnávat a po házeném autu se k míči dostal hostující útočník, který zmrazil všechny domácí příznivce - 0:1. Mšeno opět přitlačilo na pilu a výsledkem bylo po chvilce vyrovnání Tříškou. Ale po standardní situaci a zaváhání domácí obrany soupeř opět se štěstím šel do vedení. Pak se ještě výstavní střelou trefil hostující záložník a s domácími to vypadalo bledě.

Mšeno se i nadále snažilo, ale kýžený kontaktní gól do přestávky nepřišel. Naštěstí se hned po přestávce trefil Šledr a Mšeno se opět dostalo do hry. Bohužel po dalším nedorozumění v obraně domácích byl faulován hostující útočník a rozhodčí nařídil pokutový kop. Domácí golman však penaltu lapil a z rychlého protiútoku domácí vybojovali roh, po kterém se hlavou prosadil Vaněk - 3:3. Rázem byli domácí na koni.

Navíc po nevybíravém zákroku byl vyloučen jeden z hostujících hráčů a Mšeno dostalo svého soupeře pod tlak, kterého vyústěním byla penalta - tentokrát ve prospěch domácích. Tříška ji s přehledem proměnil a Mšeno si v tomto zápase po porádním obratu zaslouženě připsalo 3 body.