Zápas: Viktoria PTZ Nelahozeves - SK Mšeno A
0 : 0

Datum: 2.5.2009
Rozhodčí: Börner
Průběh zápasu:

Na nelahozeveské PTZce byl z obou stran k vidění bídný fotbal

BEZGÓLOVÉ TRÁPENÍ

    Viktoria PTZ Nelahozeves: Špaček - Henig, Bednárik, P. Šimáček, Nohejl (90. M. Šimáček) - Šnýdr, Fridrich, Uher, Mazanec - Brabec (53. Dobiáš), Hruška (86. Bláha).
     SK Mšeno: Hnízdil - Vaněk, Kříž, Hlavnička, Brunclík - Tříška, R. Kolumpek (74. D. Kolumpek), Janouch, Dvorný - Šledr, Guttenberg.    
     Žluté karty: 5:1. Diváků: 100.

     Ideální počasí a báječně připravený pažit - to měl být odrazový můstek pro  dobrou úroveň sobotního utkání okresního přeboru Mělnicka v Nelahozevsi. Za to, že se tak nakonec nestalo, mohou rovným dílem oba celky. Diváci nakonec viděli naprosto nezáživný fotbal s mnoha nepřesnostmi.

     Na začátku zápasu to ještě vypadalo, že by Mšeno v Nelahozevsi mohlo získat i vítězství. Působilo mnohem fotbalovějším dojmem, ovšem - pouze k pokutovému území soupeře. Po několika málo minutách, v nichž se Mšeno snažilo hrát rychle a po zemi, přešli hosté na "tradiční" dlouhé odkopy směrem k brance soupeře. Nikdo hře nevtiskl řád, nedařily se přihrávky a hostující celek se ani nedostával k zakončení. Dlužno podotknout, že fotbalově se trápili i domácí, takže fotbal spíše zaplakal.

     Kdo by čekal, že se po změně stran situace zlepší, krutě by se mýlil. Úroveň hry šla ještě více dolů. Za zmínku stojí jen dva momenty:

     V 67. minutě se k míči dostal Brunclík ještě před pokutovým území a tvrdou střelou pod břevno vyděsil Špačka v domácí brance, nicméně nelahozeveský gólman jeho střelu na poslední chvíli vyrazil na rohový kop. O 6 minut později se ve vápně uvolnil Dvorný, křížnou střelou už překonal Špačka, ale míč skončil na tyči...

     Na tento zápas by měli hosté co nejdříve zapomenout. Nezbývá než věřit, že mšenský tým v tomto složení bude v následujících utkáních schopen podat lepší výkon. Věřte, že nebylo vůbec příjemné poslouchat domácí fanoušky, kteří si při hodnocení mšenského celku vůbec nebrali servítky. A nutno přiznat, že tentokrát měli pravdu...

Text a foto: Karel Horňák
    


fotografie:


Váš názor:
Jméno: