Zápas: FC Lobkovice - SK Mšeno A
0 : 1

Datum: 28.3.2009
Rozhodčí: Šubr
Průběh zápasu:

Branka: Roman Kolumpek. Poločas: 0:0.

Sestava: Hnízdil - Vaněk, Kříž, Hlavnička, Brunclík (89. Grát) - D. Kolumpek (46. Janouch), R. Kolumpek, Dvorný, Tříška - Šledr (65. Guttenberg), Wasyliw.

Od začátku zápasu bylo jasné, že na těžkém terénu bude rozhodovat bojovnost. A to se také v průběhu zápasu potvrdilo. Začátek byl z obou stran opatrný, nikdo nechtěl udělat chybu. Hra se odehrávala hlavně ve středu hřiště.

Jako první zahrozili domácí, když po chybě obrany zakončoval domácí útočník, jeho střela šla však vedle. Mšeno se k bráně soupeře dostávalo jen sporadicky a hrozilo hlavně ze standardních situací. Jejich zahrávání však bylo velmi bídné.

Do druhého poločasu nahradil D. Kolumpka Janouch, který přinesl do hry více klidu. Mšeno začalo v té době více držet míč a lobkovickým evidentně docházely síly. Hrálo se v podstatě už jen na jednu bránu, šance přesto nepřicházely. Až v 80. min se po rohu prosadil nejmenší hráč sestavy - Roman Kolumpek. O 5 min později však byl po druhé žluté vyloučen a Mšeno oslabil. Hosté si však i v 10 poradili a hubené vitězství v pohodě ubránili.Váš názor:
Jméno: