Zápas: SK Bezno - Sovinky - SK Mšeno A
1 : 0

Datum: 22.3.2009
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

Poločas 0:0

 

Sestava: Hnízdil – Guttenberg, Hlavnička, Kříž, Vaněk – Kolumpek D., Kolumpek R., Dvorný, Tříška – Šlédr, Wasyliw(Grát, Karabáček, Demen)

 

SK Bezno - SK Mšeno 1:0

 

Mšeno se k zápasu opět nesešlo v optimální sestavě, chyběli Brunclík a Janouch. Ale trenéři mohli poprvé v zimní přípravě přivítat Hlavničku, který se odstěhoval do Prahy, ale na jaře by měl za Mšeno nastupovat.

Utkání se hrálo na tréninkovém hřišti Bezna a jeho kvalita byla hodně špatná. Přesto se Mšenu povedla hned ve 2.min zápasu rychlá akce na jejímž konci byl zakončující Šlédr, který poslal míč od břevna do brány. Síť se zavlnila, rozhodčí přesto branku nepochopitelně neuznal.

Pak hra upadla do průměru a mírnou herní převahu mělo Mšeno. Domácí zahrozili po nepovedeném odkopu brankáře Hnízdila a to bylo z jejich strany vše. Hosté si také moc šancí nevypracovali a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a na špatném terénu opět bylo opticky lepší Mšeno, které hrozilo hlavně ze standartních situací. Jediný gól utkání se však podařilo vstřelit domácím, když se 10m před vápnem opřel do míče domácí záložník a ten skončil až v bráně.

Přes zvýšenou snahu se již Mšenu vyrovnat nepodařilo.

Přesto lze utkání hodnotit kladně. Pokud takto zodpovědně bude Mšeno hrát příští týden v Lobkovicích, má naději na úspěch.
Váš názor:
Jméno: