Rozhodčí: Pixa

Poločas: 0:2.
Branky: Kolumpek D., Wasyliw, Demen
Sestava: Hnízdil - Vaněk J., Brunclík, Guttenberg, D. Kolumpek - M. Vaněk, Tříška, Kolumpek R., Šledr - Dvorný, Wasyliw (Kormoš, Grát, Krúpa, Demen).

Již v 9:00 ráno nastoupil tým Mšena na UMT Mělník proti B-třídnímu Skalsku. Od začátku to byli naši hráči, kteří se chopili iniciativy a dobrým pohybem a držením míče soupeře přehrávali. Většinu akcí Mšeno táhlo po pravé straně, ale do zakončení se však Mšenští příliš nedostávali, chyběla finální přihrávka. Pak na sebe vzal odpvědnost výborně hrající Dvorný, uvolnil se na velkém vápně a krásnou nahrávkou vybídl ke skórováni Dana Kolumpka, který se tváří v tvář golmanovi nemýlil.

Do poločasu Mšeno zvýšilo na 2:0 taktéž po krásné akci, když zakončoval Wasyliw. Soupeř si v prvním poločase moc šancí nevytvořil a hrozil pouze střelami z dálky, které v pohodě pochytal Hnízdil. Největší šanci mělo Skalsko po přímém kopu z hranice velkého vápna, když míč směřoval do tyče, ale Hnízdil situaci kontroloval.

Ve druhém poločase mělo Mšeno opět pomalejší rozjezd a pustilo Skalsko do hry. Naštěstí obrana pracovala celkem spolehlivě, a tak Hnízdila zaměstnávaly opět střely z dálky. Trest pro Mšeno přišel po zahraném rohu, kdy nikdo z bránících hráčů nebyl schopen uklidit míč do bezpečí a důraznější domácí jej protlačili do brány (1:2).

Soupeř ucítil šanci na vyrovnání a začal se ještě více tlačit do útoku. Tím se Mšenu otvírala okénka pro brejky. Nejvíce toho využíval po pravé straně Šledr, ale v koncovce si počínal příliš komplikovaně. Až v 80. minutě si opět Šledr naběhl do volného prostoru a našel před bránou osamoceného Demena, který zvýšil na 3:1, a tím zápas v podstatě rozhodl.

Přestože Skalsko hraje I. B třídu, má svém středu hodně mladých hráčů, ale Mšeno je v tomto zápase přehrálo.