Poločas: 1:4

Branky: Wasyliw 2, Tříška, Hnízdil

Sestava: Bázler-Guttenberg, Brunclík, Vaněk J., Karabáček M.-Šlédr, Hnízdil, Tříška, Kolumpek D.-Wasyliw, Dvorný(Klouda, Parrado, Krúpa, Bohuněk)

Na UMT Praha-Zličín jsme nastoupili proti týmu Dolan hrajícího III:tř mělnického okresu.

Čerstvě napadaný sníh posunul začátek utkání o 40minut a s odklízením sněhu aktivně pomáhali někteří naši hráči. Možná jim to prospělo a byli daleko lépe připraveni na začátek utkání než tomu bylo v sobotu. V začátku utkání se soupeři jenom oťukávali a fotbal se odehrával mezi šestnáctkami. Jako blesk z čistého nebe přišel gól soupeře, když si centrovaný míč srazil do vlastní brány Brunclík. To nás však probudilo k větší aktivitě a postupnou kombinací jsme se začali prosazovat a přehrávat soupeře. Z naší převahy pramenili i šance, které se nám dařilo proměňovat a do poločasu jsme skóre otočili na 4:1 v náš prospěch. Myslím, že v první půli jsme byli jasně lepší a sehráli jsme povedenou fotbalovou partii.

Druhý poločas byl však z naší strany vyloženě nepovedený. Odešli jsme fyzicky a i když jsme vystřídali, zabrzdilo nás zranění dvou hráčů a určitě se na některých projevila únava ze sobotního zápasu. Soupeř vycítil svou šanci a začal nás přehrávat. Vypracoval si několik slibných šancí, z nichž ovšem díky výbornému výkonu brankáře proměnil jedinou.Za zmínku ze druhého poločasu stojí snad jen výkon střídajícího Kloudy. A bohužel závěrečná bitka, která jinak normální zápas zkazila.