Datum: 21.2.2009

Poločas: 2:3

Branky: Dvorný, Šlédr

Sestava: Hnízdil-Kormoš, Brunclík, Grát, Vaněk J.-Šlédr, Guttenberg, Dvorný, Kolumpek D.-Vaněk M., Mansfeld(Wasyliw, Karabáček M.)

Na UMT V Mladé Boleslavi jsme nastoupili proti vedoucímu týmu OP Nymburska. Protože jsme k utkání přijeli s menším zpožděním a ze šatny jsme prakticky ihned nastoupili do zápasu, projevilo se, že soupeř byl důkladně rozvičený a připravený.

Od začátku nás přikoval na vlastní polovinu a rychlým pohybem a dobrou kombinací nás jednoznačně přehrával. Po minele stopera šel sám na brankáře útočník Milovic a nemýlil se. Po chvíli našel soupeř opět okénko v obraně a zvýšil na 0:2. V té době se zdálo, že jsme bez šancí se zápasem ještě něco udělat. Ale soupeř trochu polevil a nám se podařilo si konečně přihrát a najednou jsme se i my dostali na dostřel brány soupeře. Po dobře zahrané standartní situaci se hlavou prosadil Dvorný a Mšeno rázem ožilo. Po chvíli si do volného prostoru zaběhl Šlédr a bylo vyrovnáno. Bohužel těsně před přestávkou obrana chybovala po rychlém brejku soupeře a poločas skončil 3:2 ve prospěch Milovic.

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a myslím, že jsme byli my častěji na půlce nasoupeře a vypracovali si několik slibných příležitostí, bohužel bez gólového efektu.

Pak se opět začal prosazovat soupeř a my už jsme se nezmohli na odpověď. Skóre se zastavilo na 6 obdržených brankách a nutno uznat, že mohlo být i vyšší.

Soupeř byl opravdu kvalitní a je vidět, že to se svým postupem z OP myslí vážně. Naopak náš výkon byl zklamáním, hlavně obranná hra celého týmu.