Rozhodčí:

Poločas: 0:1.

Sestava: Valenta 2,5 - Kummer 3, Novotný 2, Prieložný 2, Tyle 2,5 - Chorouš 2, Ernst 2,5, Guttenberg 3, Píč 3 - Toan 3, Martínek 3 (Ležal Libor, Ležal Luboš, Pavlík).

Po dlouhé době prohra

V dalším zápase Mělnické zimní ligy nás čekal soupeř hrající A-třídu. Protože z různých důvodů nemohli nastoupit 3 hráči základní sestavy (Zabilanský, Chmelík, Stejskal) a navíc nám onemocněli oba brankáři, věděli jsme, že nemáme moc šancí na úspěch.

Do brány musel při absenci obou golmanů zaskočit Valenta a obranu nám pomohl vyztužit náš bývalý hráč P. Janek. Od začátku utkání byl Mělník lepším týmem, ale my jsme ho pozornou hrou v obraně do šancí nepouštěli. Za celý první poločas si soupeř vytvořil 2 gólové šance, z nichž jednu proměnil. My jsme se bráně soupeře dostávali sporadicky, a to hlavně díky agilnímu Choroušovi. Dostali jsem se i k zakončení, když dvakrát střílel Guttenberg. Bohužel po zranění Toana jsme měli v útoku pouze mladé hráče z B-týmu a ti neměli proti urostlým obráncům prakticky žádnou šanci. Poločas jsme tedy uzavřeli s přijatelným skóre 0:1.

Do 2. poločasu jsme nastupovali s cílem stále pozorně bránit. To se nám vcelku dařilo, protože soupeř si moc šancí nevytvořil, ale bohužel se prosadil střelami z dálky a jednou z penalty. I my jsme mohli vstřelit čestný úspěch, když po centru Guttenberga se ocitli sami před brankářem Ernst s Ležalem. Bohužel nebyli dostatečně důrazní.

Výsledek pro nás není dobrý, ale v dané situaci jsme asi víc dělat nemohli, kluci se snažili a myslím, že zápas celkem dobře odmakali.