Datum: 1.11.2008

Poločas: 0:4.

Branky: Stejskal 2, Guttenberg 2, Chorouš 2, Toan, Píč.

Sestava: Dohnalík 1,5 - Tyle 2, Chmelík 2, Novotný 2, Píč 2,5 - Stejskal 1,5, Zabilanský 1,5, Guttenberg 2, Chorouš 1,5 - Toan 2, Kummer 2 (Kolumpek 2,5).

V posledním kole podzimní části soutěže jsme nastoupili proti týmu Lužce, který hraje střed tabulky. Naše postavení v tabulce nám však nedává menší cíle než vítězství.

Zápas začal dle očekávání naším tlakem a dobýváním domácí brány. Nedařilo se nám však v zakončení. Naše hra byla opět plná nepřesností. Přesto jsme šli zaslouženě do vedení a do poločasu jsme vedli 4:0, když se trefil Stejskal, Guttenberg, Chorouš a Toan.

V poločase jsme si v kabině řekli, že musíme hru zpřesnit a hlavně udržet nulu. To se nám bohužel nepodařilo a po dvou hrubých chybách v obraně jsme dostali dva góly, z nichž jeden byl vlastní. To je velká škoda. Naštěstí jsme i my přidali další góly - Chorouš, Stejskal , Guttenberg a Píč. Spoustu dalších příležitostí jsme neproměnili.

Musím přiznat, že jsme měli ambice na umístění v horních patrech tabulky, ale současný pohled na tabulku je pro nás velmi potěšující. Nastříleli jsme v průměru 6,5 gólu na zápas a obdrželi jsme v průměru 0,5 gólu na zápas, což je ohromující bilance.

Nyní nás čeká v sobotu 8. 11. 2008 od 16:00 na stadiónu rozlučka. Pak si dáme měsíc pauzu a začneme se připravovat na jarní část sezóny. Chci poděkovat hráčům, trenérům i rodičům, kteří s námi jezdili na zápasy a věřím, že nám to takto skvěle půjde i na jaře.