VELTRUSY: Nádeník - Lange, M. Kopecký, Richard Pech, Beneš - Veselý (50. Blahoš), Poustka, Radek Pech (60. Melišík), Andr - Podskalský, L. Kopecký.
   MŠENO:
Hnízdil - Vaněk, Hlavnička, Brunclík, Kříž - Tříška (70. Frič), Janouch, R. Kolumpek (87. Grát), Guttenberg - Šledr, Dvorný (90. Wasyliw).
   BRANKY:
64. Blahoš, 81. Melišík - 23. Tříška, 50. Dvorný, 84. R. Kolumpek. ROZHODČÍ: Börner. ŽLUTÉ KARTY: 5. Richard Pech, 18. M. Kopecký - 89. Dvorný. ČERVENÁ KARTA: 55. Lange. POLOČAS: 0:1.

Vítězné utkání Mšena (2:1) s rezervou mělnické Pšovky a šokující porážka vedoucích Veltrus (0:5) v Nelahozevsi s béčkem Dynama v minulém kole rozdala karty pro přímý souboj v 11. kole jednoznačně: Mšenu by případnou porážkou začínal "ujíždět vlak" (ztrácelo by už 9 bodů), v opačném případě by se veltruský náskok ztenčil na pouhé tři bodíky.

Hostům se do sestavy obrany proti minulému utkání vrátili oba marodi Hlavnička a Vaněk, což byl první plusový moment. Ukázalo se totiž, že dirigent Hlavnička byl pilířem obranné hry celého týmu. Za druhé - zlepšený pohyb a zpřesnění přihrávek bez delšího kličkování působilo domácím, kteří ani dnes nebyli ve své kůži, značné problémy. Třetí plusový moment - poměrně brzký gól hostů. Ve 23. minutě si Tříška urovnal balon na trestný kop před pokutovým územím a s pomocí teče ve zdi otevřel skóre.

Následujících deset minut patřilo Mšenu, které domácí jasně přehrávalo. Nicméně v závěru poločasu přišly i zdařilé akce Veltrus, které se o vyrovnání připravily jen špatnou střeleckou produktivitou, a tak hosté uhájili jednobrankové vedení až do přestávky.

Pět minut po změně stran zahrával Tříška od postranní čáry trestný kop a měkkým obloučkem poslal míč před branku. Tam si naběhl Dvorný a hlavou zvýšil mšenské vedení na 2:0. To už bylo veselejší, navíc v 55. minutě si pustil "pusu na špacír" veltruský bek Lange, za což byl rozhodčím Börnerem "odměněn" červenou kartou. Na tento fakt reagovala lavička domácích dvojnásobným střídáním, přišli Blahoš a Melišík. Jak se vzápětí ukázalo, právě tito dva hráči vzali v následujících minutách osud zápasu do svých rukou.

Nejprve Blahoš v 64. minutě snížil hlavou a devět minut před koncem si do pokutového území hostů naběhl Melišík a pohotovým "věšákem" vyrovnal. Už to vypadalo, že se oba týmy rozdělí o body, když v 84. minutě proměnil Roman Kolumpek centr Dvorného ve vítězný gól...

Body z Veltrus se dají zapsat do kategorie "zlaté", Mšenu navíc nahrály ztráty Horních Beřkovic (prohra v Byšicích), nelahozeveské PTZky a Lobkovic (remíza ve vzájemném souboji). Takže suma sumárum: Veltrusy vedou už jen o 3 body a v příštím kole jedou na horkou půdu do Kel. Mšeno, které  má 4bodový náskok před Horními Beřkovicemi a 5bodový před tandemem  PTZ Nelahozeves - Lobkovice, přivítá za týden Dolní Beřkovice. Ty přehrály rezervu nelahozeveského Dynama, kam Mšeno zavítá v posledním podzimním kole...