Zápas: SK Mšeno B - SK Slavia Velký Borek

Rozhodčí: Němeček

Poločas: 1:1.

Branka: Wasyliw.

Sestava: Bázler - M. Karabáček, J. Karabáček, Hrdlička, Demen - Krúpa, Grát, Guttenberg, Šledr - Wasyliw, Parrado.

Hrál se pohledný kombinační fotbal bez záludnosti a hrubých faulů. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří si od první minuty vytvořili tlak a také šance.  Přesto poločas skončil 1:1. Do druhé půle naskočilo Mšeno jako vyměněné. Kombinační hrou a přihrávkami po zemi zatlačili hosty na jejich polovinu, ale do brány ne a ne se trefit a když už, tak zachraňoval hostující hráč z brankové čáry. Přesto se mohlo rozhodovat v závěru utkání, když po samostaném uniku hostujícího hráče na velkém vápně zachraňoval výborně chytající brankář Bázler, aby hned z protiútoku zahrozilo dvěma tutovkami Mšeno. Vzhledem k tomu že ani jeden z mančaftů tyto akce neproměnil, podělila se obě mužstva o body spravedlivou remízou.