Datum: 3.10.2008
Rozhodčí: Pěkný

Oslabené Mšeno na Čechii Kralupy neudrželo nadějné vedení

OBRAT PŘIŠEL PO PŘESTÁVCE

Branky: D. Šolle 2, Bittner - Tříška. Poločas: 0:1. Sestava: Hnízdil - Tříška, Hlavnička, Brunclík, Kříž (30. Vágner) - D. Kolumpek, R. Kolumpek, Guttenberg, Frič - Šledr (46. Háze), Dvorný.

Hosté v sestavě se dvěma dorostenci nastoupili sebevědomě. Jejich hra vycházela ze zajištěné obrany s nebezpečnými protiútoky. Po jednom z nich Daniel Kolumpek přiklepl na hranici vápna míč Tříškovi a ten křížnou ranou po zemi k tyči otevřel skóre - 0:1. Domácí hráli tvrdě, což rozhodčí Pěkný "ocenil" třemi žlutými kartami. Mšeno však dál kontrolovalo hru a mělo další 2 vyložené šance, které bohužel neproměnilo.

Po půlhodině hry musel ze hřiště odstoupit Kříž s poraněným lýtkovým svalem, vystřídal ho třetí dorostenec Vágner. K dovršení smůly zápas nedohrál ani Šledr, který si při střele zřejmě natrhl lýtkový sval. V poločase ho vystřídal Háze.

Toto dvojnásobné oslabení se ukázalo jako klíčové pro další průběh zápasu. Domácí hned po přestávce (46. min) vyrovnali a začali Mšeno jasně přehrávat. Svou převahu pak vyjádřili dalšími dvěma góly. Připravili Mšenu první porážku v letošní sezoně a vyhráli souboj o 2. misto v tabulce.