Datum: 31.8.2008
Rozhodčí: Zárybnický

Sestava: Parado - Demen, Jiří Karabáček, Kindl, Živný, Martin Karabáček, Štráchal (Wasyliw), Moskal, Hnízdil, Mansfeld, Šledr (Hřebíček).

Branky: Šledr, Kindl, Jiří Karabáček, Hnízdil - Blažek, Zelenka.

Pod vedením staronového trenéra Karla Píče, který je znám svými zálety do hřiště v průběhu utkání, které ani v tomto utkání neopomenul, nastoupilo "B" družstvo ke svému druhému utkání. Po zlepšené docházce pomohli dva hráči z "A" mužstva.

Od začátku utkání bylo jasně lepším družstvem Mšeno, které svou převahu zužitkovalo v 10. minutě, kdy Šledr otevřel skóre na 1:0. V 18. minutě pak Kindl přidal druhou brankul a v 25. minutě zvýšil Jiří Karabáček na slibných 3:0. Hosté se k domácí brance dostávali ojediněle a ve 32. minutě snížili Blažkem na 3:1 z pokutového kopu za ruku domácího hráče ve vápně. Ve 37. minutě měl tutovky Kindl, když se mu nepodařilo natřikrát trefit bránu, i když byl brankář hostí takřka překonán. Ve 40. minutě zvýšil pro domácí na 4:1 Hnízdil, když za faul na Moskala nařídil rozhodčí pokutový kop.

Do druhého poločasu nastoupili  hosté s jiným elánem a začali více ohrožovat domácí svatyni. Domácí více bránili než utočili, ale vysledek drželi statečně. Hosté pouze upravili výsledek ve 65. minutě Zelenkou na konečných 4:2. Tímto vítězstvím se družstvo dostalo na 1. misto IV. třídy skupiny A.