Zápas: SK Bezno Sovinky (P) - SK Mšeno A
1 : 4

Datum: 3.8.2008
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

Poločas: 0:2. Střelci:  Dvorný 2, Šledr, Frič.  

Sestava: Hnízdil - J. Karabáček, Brunclík, Grát, Vaněk - Frič, R. Kolumpek, Tříška, D. Kolumpek - Dvorný, Šledr (Guttenberg, Krúpa, M. Karabáček, Demen).

Dnes jsme nastoupili proti Btřídnímu soupeři. Začátek utkání byl oboustranně opatrný. Postupně jsme převzali iniciativu a dostávali jsme se častěji před branku domácích. Ve finální fázi jsme však byli nepřesní. Ale pak se nám podařilo kolmou nahrávkou překonat domácí ofsajd systém a na branku domácích postupoval uniknuvší Dvorný, který s přehledem zakončil. Po chvíli se situace opakovala, ale zakončoval Šledr. Ve druhé půli jsme stále vycházeli ze zabezpečené obrany a i nadále jsme byli častěji před brankou domácích. Na 3:0 zvyšoval po pěkném vysunutí  Dvorný.

Pak nám však začaly docházet síly a soupeř začal zlobit. Výsledkem bylo snížení na 1:3. Ale konečnou podobu výsledku dal po hezké kombinaci Frič. Po celý zápas obranu dobře dirigoval J. Karabáček společně s Hnízdilem.

Tento zápas ukázal, že je potřeba ještě zapracovat na fyzické kondici. Beznu údajně chybělo 5 hráčů základního kádru, ale i my jsme nastoupili bez 4 hráčů základního kádru. Výsledek samozřejmě nepřeceňujeme, ale vítězství určitě potěší...
Váš názor:
Jméno: