3 : 3

Datum: 7.6.2008

Poločas 2:1

Branky Stejskal, Černý 2

Sestava : Dohnalík 1 - Valenta 2,5, Zabilanský 1,5, Novotný 1,5, Tyle 2 - Chorouš 2, Guttenberg 5, Matúšek 2, Stejskal 1,5 - Toan 2,5, Černý 1(Saska Luboš 2,5, Klučinová 3) hodnocení je pouze za 2.poločas. Za 1. poločas má celý tým(kromě brankáře) 3,5

Nastoupili jsme proti soupeři, který je 4. v tabulce a který hraje velmi tvrdě až zákeřně. To jsme na vlastní kůži pocítili v pohárovém utkání, kde jsme však Liběchov porazili 3:1. Na toto mistrovské utkání se trenéři pokoušeli hráče připravit tak, aby počítali s tím, že toto utkání bude bolet a aby se naši hráči soustředili pouze na svoji hru a nediskutovali s rozhodčím a soupeři. To se bohužel v první půli nedařilo. Přesto, že jsme šli do vedení, jsme se neuklidnili ale naopak komentovali každý zákrok soupeře a na vlastní hru se vůbec nesoustředili. Výsledkem bylo, že soupeř do poločasu skóre otočil. První poločas byl z naší strany hodně špatný. Hráči nedrželi své pozice a diskutovali s protihráči, diváky i s trenérem!!!!!!!!! Měli by si uvědomit, že všechno má své hranice a pravidla.

O přestávce se trenér snažil hráče vyburcovat k větší aktivitě a většímu klidu, nabádal hráče aby si věřili a soustředili se na sebe a svoji hru. Bohužel ani začátek druhého poločasu jsme nezachytili a po penaltovém zákroku Guttenberga soupeř zvýšil na 3:1. Vrchol všeho byl, když Guttenberg samovolně odstoupil z utkání. To se opravdu nedělá. I když se nedaří, tak se to musí odbojovat. Museli jsme proto přeskupit rozestavení. Ale fakt je, že kluci začali bojovat a výsledkem bylo snížení na 3:2 a po chvíli i vyrovnání na 3:3. To nám ještě nebyl uznán gól pro ofsajd. V této fázi utkáni jsme byli lepší a myslím, že jsme i sahali po 3 bodech. Ale ke konci zápasu zahrozil i soupeř a dvakrát jsme zachraňovali na brankové čáře. Konečná remíza je tedy asi zasloužená, ale pokud by jsme od začátku hráli s takovým nasazením jako ve druhé půli, asi by jsme vyhráli. Ale i tak držíme šňůru 8 zápasů bez porážky a měli by jsme se pokusit ji udržet do konce sezóny.