Rozhodčí: Hartig - Polička, Grát

Poločas 0:1

Branky: Veselý, Dohnalík, vlastní

Sestava: Miler - Malák, Zajíc M., Šledr, Skopka - Martín ek(85.Demen), Dohnalík, Kolumpek O., Stejskal(58.Ščasný) - Veselý, Dvorný(73.Nechanský)

V Čečelicích jsme chtěli navázat na zlepšený výkon, který jsme předvedli v domácícm zápase s Borkem. To se nám povedlo, protože v podstatě ihned po rozehrání jsme se postupným útokem dostali až na hranici velkého vápna, odkud nechytatelně zamířil k tyči Veselý - 0:1.

Tím jsme domácí trochu opařili a i nadále jsme hráli hodně s míčem a soupeře drželi daleko od naší branky. Postupem času domácí přebírali iniciativu, ale dostali se pouze k centrovaným míčům, které spolehlivě sbíral Miler nebo je odvrátila pozorná obrana. Do poločasu jsme mohli vedení navýšit, ale Dohnalík po kličce brankáři bohužel nastřelil domácího hráče.

Do druhé půle jsme vstoupili pasivně a hra se odehrávala víc před naší brankou. Ale domácí se opět dostali maximálně k centrovaným míčům. Vedení jsme navýšili po rychlé akci, na jejímž konci si domácí srazili do branky prudký centr Veselého - 0:2. A o chvíli později se nám povedla krásná akce, kterou zakončil po ukázkové kolmici  Dohnalík - 0:3. Domácí snížili o chvíli později, jak jinak než z centru, když jsme ve vápně nechali trestuhodně volného domácího útočníka - 1:3. To bylo ale z jejich strany vše a tak si z Čečelic vezeme velmi cenné 3 body.

K zápasu jsme nastupovali s velkým respektem, protože záme sílu Čečelic - mladé, běhavé , bojovné a navíc technicky velmi dobře vybavené mužsto. Ale na zápas jsme se připravili dobře a k zápasu nastoupili velmi zodpovědně. Pak se dá hrát s každým a jsem rád, že jsme si to tímto zápasem dokázali. Základem byl spolehlivý výkon Milera v bráně a obranná hra celého týmu. Navíc jsme předvedli i spoustu pohledných akcí. Naši výhru hodnotím jako zcela zaslouženou.