Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Slavia Velký Borek A

Datum: 14.10.2023
Rozhodčí: Kučera - Hartig, Krátký

Poločas 1:1

Branky: Dvorný, Veselý

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a již ve 3.minutě jsme se dostali do vedení po krásné akci, na jejímž konci zakončoval do prázdné brány Dvorný - 1:0. I nadále jsme byli lepší, ale bohužel se nám vedení navýšit nepodařilo. Hostům k vyrovnání pomohl šťastný odraz, kdy se odkopnutý míč odrazil přímo na nohu hostujícího útočníka - 1:1

Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a byli nebezpečnější. Vedení jsme strhli na svou stranu povedenou střelou Veselého - 2:1. O chvíli později jsme měli další dvě velké šance, ale naše vedení jsme bohužel nenavýšili. A tak přišel trest. Z nenápadné standartní situace jsme dostali vcelku laciný gól - 2:2

Po delší době jsme předvedli výkon, na kterém se dá stavět. Podle mne jsme byli lepším týmem a zasloužili jsme si vyhrát. Ale hraje se na góly a navíc je Borek velmi silný a houževnatý soupeř. Nakonec tedy s pokorou bereme i remízu.