Rozhodčí: Pixa - Hartig, Kulhánek

Poločas 1:2

Branka: Heptner

Sestava: Janoušek, Malák(79.Zajíc L.), Šledr, Skopka(85.Ščasný) - Heptner(69.Hanuš), Kolumpek, Stejskal - Veselý, Dvorný(75.Stejskal)

Debakl z Vysoké jsme chtěli odčinit v domácím zápase, jenže nás čekal další těžký soupeř - Byšice.

Začali jsme velmi dobře a už ve 4. minutě míč parádně zatáhl Veselý, z jehož centru se na zadní tyči prosadil Heptner - 1:0. Bohužel naše vedení vydrželo pouze chvíli. Po zbytečném rohu nejdříve zahrozily Byšice střelou zpoza vápna, kterou vytěsnil Miler na roh. Opakovaný roh jsme si po nedůrazné hlavičce sami srazili do branky - 1:1. Aby toho nebylo málo, tak o 5 minut později Miler podběhl míč a hostující hráč neměl problém zavěsit - 1:2.Od té doby hrály Byšice víc na míči a Miler předvedl několik skvělých zákroků nebo šance hostů zblokovala obrana. My jsme mohli vyrovnat těsně před pauzou, kdy z dorážky mířil Veselý pouze nad branku.

Ve druhé půli se nám nedařilo a my jsme měli mnoho zkažených nahrávek. Hosté se prosadili potřetí opět po naší chybě, když jsme špatně zahráli ofsajd systém - 1:3 Vytvořili si i další šance, ale ty opět pochytal Miler nebo včas zasáhla obrana.

Dnešní zápas rozhodly naše hrubé chyby, jaké soupeř kvality Byšic nemilosrdně trestá. Bohužel se nám již podruhé za sebou stalo, že po obdržené brance absolutně zpanikaříme a nedokážeme hru zklidnit. V rozhodujících fázích utkání nám schvází individuální kvalita a díky tomu se nám pak nedaří ani týmově. Zápas sice všichni odmakali naplno. Ale na soupeře jako jsou Byšice to stačí pouze tehdy, když neuděláme žádnou chybu. My udělali 3 a to je moc.