Rozhodčí: Stibůrek - Kormoš, Štráchal

Poločas 2:1

Branky: Stejskal, vlastní

Sestava: Dohnalík - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Heptner(46.Zajíc) - Janouše(46.Hanuš), Kolumpek O., Dvorný(75.Ščasný), Zajíc - Veselý(83. Demen), Stejskal

V posledním zápase jsme doma přivítali Tišice. Zápas pro nás nezačal dobře, když jsme již ve 2.minutě po nenápadné střele prohrávali. Vyrovnat se nám podařilo po rohu a hlavičce Stejskala – 1:1. Pak jsme ale zlepšili pohyb i hru a najednou hosté nevěděli kam dřív skočit a my jsme do poločasu skóre otočili, když si hosté srazili do sítě prudký centr Janouška – 2:1.

Začátek druhé půle jsme ještě zahájili dobře, ale pak přišel zlom po vyloučení hostujícího hráče. My jsme nečekaně úplně vypadli z role a hostům se v 10ti podařilo po rohu vyrovnat – 2:2. Pak přišlo vyloučení i na naší straně. Naše hra se úplně rozpadla a hosté potrestali naše chyby. Předvedená hra ve druhém poločase z naší strany byla suverénně nejhorší za celé jaro. Naštěstí nám to nevzalo chuť na kýtu a pivo a tak se ta úplně poslední část sezóny naopak povedla parádně.