Zápas: SK Mšeno A - Stará Boleslav
1 : 5

Datum: 24.11.2007
Rozhodčí: Börner

Sestava: Wasyliw - Kříž, Brunclík, Grát, Čurda - R. Kolumpek, Tříška, Dvorný, Šledr - Havel, Krúpa (D. Kolumpek, Háze, Demen, Parado). Poločas: 0:1.

Mšeno nastoupilo na UMT v Mělníce proti týmu Staré Boleslavi "B", které mělo ve svém středu 5 hráčů A-týmu. V prvním poločase Mšeno bylo herně lepší a soupeře přehrávalo. Vypracovali jsme si i několik slibných příležitostí, ale gól se vstřelit nepodařilo. Stará Boleslav postupně hru vyrovnala a chvíli před poločasem po ztrátě na polovině soupeře přišel rychlý brejk do nepochopitelně odkryté obrany a skončil gólem. Druhý poločas už na hřišti dominovali hosté a nutno říci, že jim to domácí značně ulehčili svými chybami v rozehrávce a špatným přistupováním k hráčům v obranné fázi. Skóre se zastavilo na 5 a to ještě spoustu šancí pochytal Wasyliw. Na 1:5 upravil na konci utkání výstavní střelou z přímého kopu Dvorný.