Rozhodčí: Eder - Stibůrek, Dudok

Poločas 3:0

Branka: Guttenberg

Sestava: Miler - Heptner, Šledr, Zabilanský, Demen - Janoušek, Kolumpek, Veselý, Stejskal - Ščasný, Guttenberg

K zápasu jsme opět nastupovali v pozměněné sestavě a navíc pouze s jedním náhradníkem a se mnou v základní sestavě, protože nám ze sestavy z minulého týdne vypadli hned 4 hráči.

V úvodu zápasu jsme s domácími stačili držet krok a dokonce jsme si vypracovali první šanci utkání, když Stejskal parádně zatáhl míč a předkládal před prázdnou branku Ščasnému. Bohužel obětávý zákrok domácího obránce nám sebral gólovou radost.

Pak už se začali prosazovat domácí, kteří měli mnohem lepší pohyb než my. Náš přístup v obranné činnosti byl navíc dost laxní a nechávali jsme domácím hráčům až příliš mnoho prostoru. Za to jsme byli potrestáni 3 brankami do poločasu. O přestávce jsme si řekli, že musíme zlepšit přístup a nasazení. To jsme splnili, přesto se domácí po chybě v naší rozehrávce prosadili již počtvrté. Ale po chvíli chybovali i domácí, čehož využil nejstarší hráč na hřišti a chytrým lobem překonal domácího golmana - 4:1

Do konce zápasu už se výsledek nezměnil. Domácím zneškodnil 2 tutové šance Miler a my když jsme se dostali k brance domácích, tak jsme ty situace řešili špatně. Zápas rozhodl první poločas, ve kterém jsme měli špatný přístup. Domácí vyhráli zaslouženě, ale myslím, že bylo v našich silách je potrápit víc.