Zápas: SK Labský Kostelec - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Eder - Stibůrek, Dudok

Poločas 0:0

Branky: Kolumpek, Šarm

Sestava: Dohnalík - Janoušek, Demen, Šledr, Zajíc - Hanuš, Kolumpek, Dvorný, Stejskal(61. Heptner) - Guttenberg, Ščasný(56.Šarm)

Naše série těžkých zápasů v improvizované sestavě pokračovala v Kostelci. Proto jsme chtěli především dobře bránit a pokusit se o nějaký brejk. V prvním poločase se nám podařilo udržet domácí střelce na uzdě a když už se do šance dostali, nemířili přesně.

V úvodu druhé půle jsme dostali 2 slepené góly a domácí ještě dostali možnost zahrávat pokutový kop. Ten naštěstí neproměnili a my jsme tak byli pořád ve hře. Snížit se nám podařilo po trestném kopu Kolumpka 2:1. Jenže pak jsme udělali chybu v rozehrávce a domácí trestali - 3:1. Nám už se jen podařilo snížit v závěru, když svůj prmiérový gól v áčku vstřelil dorostenec Matyáš Šarm - 3:2. Na víc už jsme se bohužel nezmohli.

V sestavě se tentokrát protočilo 5 dorostenců, kteří měli v nohách svůj dopolední zápas. Domácí byli jasně lepší, ale svoje šance většinou zahazovali. Proto je škoda, že jsme jim 2 ze 3 gólů darovali svými hrubými chybami. Pokud bychom se jich vyvarovali, mohli jsme pomýšlet alespoň na zisk bodu. Věřím, že se nám do příštího týdne uzdraví někteří marodi a my zase začneme bodovat. Za svoje úsilí si to zasloužíme.