Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Slavia Velký Borek A

Rozhodčí: Kučera - Pixa, Šmíd

Poločas 0:2

Branka: Valenta(PK)

Sestava: Dohnalík - Heptner, Demen, Šledr, Zajíc - Hanuš, Kolumpek O., Kolumpek R., Valenta - Dvorný, Šarm(46.Guttenberg)

Z našeho torza sestavy z minulého týdne vypadli další 4 hráči a proti nám stál rozjetý tým Borku. Bohužel jsme, stejně jako minulý týden, zaspali začátek zápasu a v 15. vteřině jsme prohrávali. Stejně jako před týdnem jsme pak hru částečně vyrovnali, ale chvíli před poločasem se hosté prosadili podruhé - 0:2.

Do druhé půle jsme vstoupili opět špatně a po 20 vteřinách hry to bylo 0:3. Snížit se nám podařilo po penaltě nařízené za hraní rukou - 1:3. Ale rozjetý tým hostů už nepřipustil žádné další komplikace a navýšil vedení na 1:5.

Oproti minulému týdnu jsme udělali více chyb a Borek je nemilosrdně trestal. Navíc toho ještě hodně pochytal golman. Hráli jsme v sestavě se 3 dorostenci, kteří měli v nohách svůj dopolední zápas. Naštěstí nám přišla vypomoct naše dlouholetá opora - Roman Kolumpek, za čož mu patří velký dík. První zápas na jaře odehrál také Valenta, který snad bude opět platným členem naší sestavy. Musím všem poděkovat, že takovéto zápasy odehrajeme naplno a nic nebalíme.