Rozhodčí: Blahout - Hamáček, Driml

Poločas 0:1

Branka: Šledr

Sestava: Veselý - Heptner, Zabilanský(12.Demen), Šledr, Janoušek - Hanuš, Kolumpek, Dvorný, Zajíc - Ščasný, Hanuš

Se zraněným útočníkem v brance, bez dalších 2 hráčů základu(Nechanský, Dohnalík) a naopak se 4 dorostenci v základní sestavě jsme nastoupili proti favorizovanému Obříství. Zápas pro nás začal nejhůře jak mohl, když se hosté prosadili hned v první minutě po nedůrazu v naší obraně - 0:1. V tu chvíli mi hlavou blesklo slovo debakl. Naštěstí se ale kluci semkli a zbytek zápasu odmakali s maximálním nasazením. Vyrovnat se nám podařilo v 75.minutě po standartní situaci, když se hlavou prosadil Šledr - 1:1. To hosty opařilo a my jsme dokonce vstřelili vedoucí gól, který ale zrušil (prý nesprávně) praporek asistenta rozhodčího. V tu chvíli jsem věřil, že zápas dotáhneme alespoň k remíze. Bohužel hosté rozhodli hodně šťastnou brankou po rohovém kopu - 1:2. Z našeho závěrečného tlaku volala po vyrovnání hlavička Zajíce, ale štěstí dnes přálo hostům.

Obříství bylo určitě po většinu zápasu lepším týmem, ale my jsme si za svůj výkon, obětavost a bojovnost ten bod zasloužili. Bohužel se tak nestalo a prohráli jsme. Ale je to prohra se vztyčenou hlavou.