Rozhodčí: Hampl - Eder, Pochman

Poločas 2:2

Branky: Dohnalík 2

Sestava: Miler - Zabilanský, Šledr, Nechanský(35.Ščasný), Heptner - Hanuš(80.Guttenberg), Kolumpek, Dohnalík, Zajíc - Veselý(28. Demen), Dvorný

Zápas s rozjetou Vysokou jsme začali bez bázně a chvílemi to na obou stranách vypadalo, že se hraje bez obran. I když jsme měli v sestavě 2 dorostence, kteří měli v nohách svůj dopolední zápas, byli jsme domácím více než vyrovnaným soupeřem. Poločas skončil především díky skvělým zákrokům obou brankářů “pouze” 2:2 na góly. Bohužel jsme první poločas vyhráli 2:1 na zraněné my.

Ve druhé půli jsme si vytvořili 2 velké šance, které jsme bohužel neproměnili. A pak už se projevily naše ztráty v sestavě a vyšší vyzrálost domácích, kteří nás přehrávali a zaslouženě se dostali do vedení po umístěné střele do šibenice. Velkou kaňkou se ukázala 84. minuta, když se domácí prosadili z otočeného rohu. Jejich gólu navíc předcházel zřejmý faul na našeho golmana. Rozhodčí tento gól uznal a ještě si našel důvod pro to, aby našeho golmana vyloučil. My jsme pro výsledek udělali maximum a víc jsme asi ve stávající situaci udělat nemohli. Ovšem takové poškození v závěru, navíc naprosto nesmyslné a nic neřešící, jsme si nezasloužili.

Věřím, že pokud bychom zůstali kompletní, nějaký bod bychom si z Vysoké odvezli. Za předvedený výkon se ale rozhodně stydět nemusíme.